Úvěr na rekonstrukci

Odmítají Vám banky půjčit peníze na rekonstrukci nemovitosti? Pokud ano, neházejte flintu do žita, jelikož existuje také nebankovní sektor, ve kterém působí i naše společnost SOS Finance. U nás můžete konkrétně využít:

 • Úvěr na rekonstrukci domu
 • Úvěr na rekonstrukci bytu

Nenahlížíme do bankovních a nebankovních registrů, nechceme doklad o výši Vašeho měsíčního příjmů, neplatíte naprosto žádné poplatky předem a to dokonce ani za odhad Vaší nemovitosti. Navíc ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejvýhodnější variantu pro Vaše bydlení.

Úvěr na rekonstrukci využití

 • zrekonstruujete nebo koupíte nemovitost
 • vybavíte si byt či dům nábytkem nebo spotřebiči
 • zmodernizujete kuchyň, rozvody nebo bytové jádro
 • postavíte novou garáž, bazén i plot
 • zaplatíte za materiál nebo řemeslníky

Úvěr na rekonstrukci je neúčelový a to znamená, že část finančních prostředků můžete použít na rekonstrukci a zbytek například na konsolidaci nevýhodných půjček nebo na cokoliv jiného.

Úvěr na rekonstrukci výhody

 • kompletní vyřízení ze strany naší společnosti je zdarma
 • za vyřízení úvěru neplatíte naprosto žádné poplatky předem
 • nepodepisujete rozhodčí doložku, notářský zápis ani směnku
 • pokud se dostanete do nepříjemné finanční situace odložíme Vám splátky

Bonus pro každého klienta

Každý náš klient získá první rok úvěr s úrokovou sazbou 10,95 % p.a. Pokud budete celý rok pravidelně splácet následující rok Vám snížíme úrokovou sazbu i měsíční splátku. Dle obrázku můžete vidět jak Vám bude snižována úroková sazba.

urokova_sazba

Pokud se splácením nebudete mít nejmenší problém po 5 letech získáte nebankovní úvěr úrokovou sazbu 6,95 % p.a. Tato odměna Vám může zůstat do konce trvání úvěru, pouze za předpokladu, že budete bez problému včas splácet.

Mimořádné splátky

U nás máte možnost splácet více, než je stanovená částka dle úvěrové smlouvy. Cokoliv pošlete nad minimální splátku Vám úročíme 3 % p.a. Takto si můžete vytvořit rezervu, kterou použijete na předčasné doplacení nebo na nenadálé situace.

Předčasné splacení úvěru

Úvěr na rekonstrukci můžete kdykoli předčasně doplatit. Stačí nám zavolat říct, že jste rozhodli o předčasné doplacení závazku a my Vám tuto možnost hned povolíme. U nás nebudete platit úroky za zbývající období ani jejich část! Poplatek za předčasné splacení je pouze symbolický a to 1 % z poskytnuté částky (jistiny).

Úvěr proti zástavě nemovitosti

Úvěr na rekonstrukci je vždy zajištěný nemovitostí a to formou zástavního práva k nemovitosti. Ručení je tzv. pojistkou pro případ, že byste svůj vůbec závazek nespláceli. Nemusíte se bát majitelem nemovitosti jste pouze vy (funguje to na stejném principu jako bankovní americké hypotéky).

K vyřízení úvěru je nutné dodat:

 • fotografie nemovitosti (předmětu zástavy)

Fotografie nemovitosti vyžadujeme po klientech jakmile je úvěr předschválený našim poradcem. Nejdříve je nutné nám zavolat na telefonní číslo +420 775 488 841 nebo vyplnit nezávaznou žádost na základě, které Vás budeme kontaktovat na naše náklady. Hned v prvním telefonátu se dozvíte, jestli úvěr půjde realizovat.

ZAŽÁDAT O PŮJČKU