Pokud Vám banka nechce půjčit na podnikání není nic ztraceno! Nebankovní podnikatelský úvěr je snadno dostupný i pro klienty, kteří nemají dlouholetou podnikatelskou historii nebo bezchybné platby vůči FÚ, SSZ, ZP apod.

  • nezkoumáme Vaší podnikatelskou historii
  • neprokazujete výsledek hospodaření
  • nepodepisujete rozhodčí doložku, notářský zápis, směnku apod.

Po našich klientech nechceme doklad o výši měsíčního příjmů, nebudeme nahlížet do bankovních a nebankovních registrů dlužníků (BRKI, NRKI, SOLUS). Poplatek za vyřízení neplatíte, vyřízení úvěru ze strany naší společnosti je úplně ZDARMA.

Podnikatelský úvěr lze využit na cokoliv

Náš nebankovní úvěr pro podnikatele není vázaný na žádný konkrétní účel, poskytnuté finanční prostředky můžete použít na cokoliv potřebujete. Neúčelové využití platí pro samostatné podnikatele (OSVČ) i  společnosti (s.r.o., a.s., v.o.s.).

Naši klienti často úvěr používají na:

  • rychlé investiční příležitosti
  • nákup obchodního podílu
  • start podnikatelské činnosti
  • rozšíření podnikatelské činnosti
  • financování provozu společnosti
  • konsolidace a zastavení exekuce

Pomocí široce nastaveným podmínkám a individuálnímu přístupu ke klientům jsme schopni připravit podnikatelské úvěry na míru.  U nás vyhovíme i klientům, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu zažádat o úvěr v bankovním sektoru.

Bezkonkurenční úroková sazba

Z počátku podnikatelského úvěru získáte roční úrokovou sazbu 10,95 %, jedná se o standardní úrok. Pokud budete první rok a všechny následující období včas splácet, můžete dosáhnout stejného úroku jako nabízejí banky (úrok 6,95 % p.a.).

urokova_sazba

Za řádné splácení Vás každý rok odměníme snížením úrokové sazby. Po 5 letech pravidelného splácení získáte úrokovou sazbu 6,95 %, která Vám zůstane do konce úvěru. Žádný jiný investor Vám nenabídne tento úrok na celou dobu splatnosti!

Využívejte mimořádné splátky

Úvěr pro podnikatele dovoluje zasílat i mimořádné splátky tzn. splácet více, než je stanovená měsíční splátka. Pomocí mimořádných splátek můžete úvěr předčasně doplatit a ušetřit své peníze na úrocích. Každou částku, kterou pošlete nad minimální splátku Vám ukládáme na spořícím účtu, kde se Vám každý rok úročí 3 % (doporučujeme).

Podnikatelský úvěr můžete kdykoliv doplatit

Pokud se Vašemu podnikání bude dařit a budete chtít úvěr ihned doplatit, bez problému Vám to umožníme. U nás se nemusíte bát, že budete platit úroky za zbývající období, nechceme ani jejich část! Za předčasné splacení máme stanovený jen drobný poplatek 1 % z poskytnuté částky, nic víc platit nebudete!

Úvěr ručený nemovitostí

Nebankovní podnikatelský úvěr je tzv. „Americká hypotéka“ jedná se o neúčelový úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Zástavní právo k nemovitosti je z důvodu, že tento úvěr umožňuje půjčit si větší sumu peněz (ručení nemovitostí je pojistka  pro případ, že by klient nesplácel úvěr).

Ručit můžete rodinným domem, bytem, stavebním pozemkem či komerční nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví 3 osoby, která k tomu dá svůj souhlas. Odhad nemovitosti Vám zajistíme vlastní a budete ho mít zcela ZDARMA!

Podnikatelský úvěr Vám vyplatíme do koruny!

Svým klientům z poskytnuté částky nestrháváme žádné poplatky ani provize! Poskytnutá částka Vám bude vyplacena do poslední koruny, úvěr Vám nijak neponížíme! Veškeré náklady spojené s vyřízením úvěru jsou již započítané ve splátkách.

Pro vyřízení úvěru je nutné:

  • Zaslat fotografie nemovitosti (zvenku i vnitřní prostor)

Zaujal Vás úvěr pro podnikatele? Vyplňte naší nezávaznou žádost a my Vám zavoláme na naše náklady, pokud nechcete nic vyplňovat, kontaktujte nás telefonicky. Podnikatele a firmy pravidelně podporujeme  a vycházíme jim vstříc!

ZAŽÁDAT O PŮJČKU