SOS Finance dlouhodobě poskytuje  podnikatelské úvěry. Na finančním trhu působíme již od roku 2004 a máme za sebou mnoho spokojených klientů. Od začátku naší existence se snažíme být  prvním řešením Vašich finančních potřeb, a to když Vám banka odmítne pomoci.

Milena Stašáková SOS Finance Našim cílem není konkurovat bankám, ale naslouchat Vašim potřebám a zajistit podobně výhodný úvěr se snadnou dostupností.

Několikaleté zkušenosti jsme přenesli do finančních produktů naší společnosti. Jsou jednoduché, srozumitelné a rozhodně férové!

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tím zvyšujeme pravděpodobnost vyřízení úvěru a vyřešení rozdílných situací.

Mezi naše hlavní výhody patří postupné snižování úrokové sazby, možnost odložení splátek nebo neomezené využívání mimořádných splátek.

Nebojíme se inovací, a proto každý rok přinášíme na nebankovní trh ještě výhodnější financování pro budoucí i současné klienty.

V SOS Finance se setkáte s týmem profesionálů, kteří rozumí své práci a pomohou Vám vyřešit Vaší složitou finanční situaci. Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás telefonicky kontaktovat, rádi Vám na veškeré dotazy ihned odpovíme.