U nás můžete dosáhnout stejné úrokové sazby, jako nabízejí bankovní instituce. Pokud naší nebankovní půjčku budete pravidelně splácet, následující rok se můžete těšit na nižší měsíční splátky, jelikož Vám snížíme úrokovou sazbu!

První rok každý klient získá úvěr s roční úrokovou sazbou 10,95 %, při řádném splácení se úroková sazba postupně snižuje (viz obrázek). Pomocí této jedinečné výhody můžete každý rok ušetřit až několik tisíc korun a využít je na cokoliv jiného.

Při pravidelném splácení dosáhnete po 5 letech úrokové sazby 6,95 %, což je stejná úroková sazba jako nabízejí banky. Pokud se nedostanete do výrazného prodlení se splácením, tento úrok Vám zůstane do konce trvání Vašeho úvěru.

Příklad snížení úrokové sazby

Zajímá Vás, jak postupné snižování úrokové sazby vypadá v praxi? Připravili jsme pro Vás jednoduchý příklad úvěru ve výši 750.000 Kč  se splatností 20 let. Pokud by klient pravidelně splácel, ušetřil by díky snižování úroku celkem 363 885 Kč.

snizovani-uroku

Pokud chcete vidět, jak by postupné snižování vypadalo u úvěru, který potřebujete vy, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré informace a úvěru  Vám zašleme v přehledné formě na Vaší emailovou adresu do 10 minut!

Nabídka platí pro všechny klienty

Snižování úrokové sazby platí pro všechny naše klienty, žádné výjimky nemáme! Podmínkou je pouze nedostat se do prodlení více než 90 dní, pokud přesáhnete tuto lhůtu roční úroková sazba zůstává na 10,95 % (přijdete o snížení úroku).