Máte z dřívějších let záznam v registrech a banky Vám odmítají půjčit? Nebankovní půjčka bez registru pro Vás může být jednou z možností, jak získat potřebné finanční prostředky. Nezkoumají se registry dlužníků, nedokládají se příjmy a neprokazuje se, k čemu půjčené peníze použijete.

Výhody půjčky bez registru

  • neplatíte poplatky za vyřízení ani žádné měsíční poplatky
  • nevyžadujeme žádný doklad o výši příjmů
  • ručit můžete i nemovitosti třetí osoby (rodiny, přátel apod.)
  • odhad nemovitosti Vám zajistíme sami a bude ZDARMA
  • nedokládáte bezdlužnost od (OSSZ, ZP a FÚ)
  • předčasné doplacení půjčky je možné kdykoliv

Možnost odložení splátek

Chápeme Vaše potřeby, a proto jsme u nebankovní půjčky bez registru zavedli i možnost odložení splátek. Každý klient, který se dostane do situace, že nebude moci zaplatit měsíční splátku může využít odkladu splátek až na 3 měsíce!

Možnost mimořádných splátek

Našim klientům dovolujeme využívat i možnosti mimořádných splátek. Tato možnost spočívá v tom, že budete moci splácet více, než stanovená měsíční splátka. Veškeré peníze, které pošlete navíc se ukládají na spořící a úročí 3 % (každý rok). Tímto způsobem si lze vytvořit rezervu na nenadálé situace (např. ztrátu zaměstnání) nebo na předčasné doplacení půjčky.

Každoroční snížení úrokové sazby

Pokud bude naše nebankovní půjčka bez registru řádně splácena, každý rok Vám snížíme úrokovou sazbu i měsíční splátky! Snižování se zastaví po 5 letech pravidelného splácení na stejné úrokové sazbě jako nabízejí banky (úrok 6,95 % p.a.).

urokova_sazba

Roční úroková sazba 6,95 % Vám zůstane do konce trvání úvěru za předpokladu, že nadále budete pravidelně splácet. Pokud se dostanete do prodlení se splátkami více jak 90 dní, přicházíte o možnost postupného snižování úrokové sazby.

Předčasné doplacení půjčky bez registru

Pokud se v průběhu splácení půjčky rozhodnete o předčasné splacení je nutné nás o tom nejdříve informovat, následně Vám samozřejmě vyhovíme. Za předčasně splacení zaplatíte pouze 1 % z jistiny, úroky za zbývající období doplatit nechceme.

Podklady pro vyřízení půjčky

  • Fotodokumentace nemovitosti (interiér i exteriér)

Jakmile vyplníte jednoduchou žádost o úvěr ozve se Vám náš úvěrový poradce, který Vás seznámí s podrobnostmi a vyžádá si fotodokumentaci nemovitosti. Následně do 24 hodin půjčku bez registru předschválí a obstará odhad nemovitosti.

ZAŽÁDAT O PŮJČKU