Nebankovní konsolidace půjček Vám usnadní život v případě, že jste si pořídili několik úvěrů, které teď nestíháte splácet. Takovéto situace se řeší sloučením veškerých Vašich závazku do jednoho výhodnější úvěru. Sloučením (neboli konsolidací) získáte výrazně nižší úrokovou sazbou,  nižší měsíční splátky a větší kontrolu nad svými financemi.

Pokud splácíte několik  půjček najednou a máte pocit, že Vám půjčky přerůstají přes hlavu převeďte je k nám. Budete splácet pouze jeden úvěr, který je poskytován bez poplatků, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů.

Veškeré náležitosti spojené s převedením půjček vyřídíme za Vás my, nemusíte tak nic řešit ani nikam chodit!

Výhody konsolidace půjček

  • až o polovinu nižší měsíční splátky
  • možnost sloučení závazků do 50 % hodnoty nemovitosti
  • možnost čerpat půjčku na hranici refinancované částky
  • žádné měsíční poplatky ani poplatky předem
  • možnost nastavení splatnosti dle vlastních potřeb
  • nepožadujeme prokazování příjmu (stačí nám Vaše čestné prohlášení)
  • úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit

Nebankovní konsolidace půjček je určena především k vyplacení nevýhodných závazků, ale u nás Vám i zbývající část finančních prostředků převedeme na Váš bankovní účet.

Každý rok nižší úroková sazba

Máme pro Vás i jedinečnou příležitost, jak získat ještě nižší měsíční splátky i úrokovou sazbu. Pokud úvěr budete každý měsíc pravidelně splácet a nedostanete se do výrazného prodlení se splácením, sníží se Vám roční úroková sazba!

urokova_sazba

Naprosto všichni naši klienti jsou z této nabídky nadšeni, jelikož mohou při řádném splácaní úvěru získat stejný úrok, jako nabízejí bankovní instituce.  Naše nebankovní konsolidace je bezkonkurenčním produktem v nebankovním sektoru!

Můžete splácet více (mimořádné splátky)

U nás není problém splácet více, než stanovená měsíční splátka, naopak vyšší splátky oceníme. Cokoliv pošlete nad smluvně stanovenou měsíční splátku se Vám ukládá na spořící účet a úročí 3%! Tímto způsobem si můžete vytvořit finanční rezervu na nenadálé situace nebo jednoduše úvěr dříve splatit a ušetřit peníze na úrocích.

Ručení formou zástavního práva k nemovitosti

K nebankovní konsolidaci půjček požadujeme stejné ručení jako banky, a to formou zástavního práva k nemovitosti. Ručit můžete například rodinným domem, bytem, chatou, stavebním pozemkem nebo komerční nemovitostí. Jedná se o pojistku proti tomu, kdybyste úvěr vůbec nespláceli.

Odhad nemovitosti ZDARMA

Odhad nemovitosti Vám zajistíme sami a dokonce ho budete mít zcela ZDARMA, žádné poplatky jako u jiných nebankovních společností neplatíte!

Úvěr můžete doplatit kdykoliv

Úvěr na konsolidace půjček Vám umožní i předčasné splacení, a to kdykoliv budete chtít. Žádné sankce ani vysoké poplatky za předčasné doplacení Vám u nás nehrozí, zaplatíte pouze symbolický poplatek 1 % z poskytnuté úvěru.

Podklady pro vyřízení nebankovní konsolidace

  • Fotografie předmětu zástavy (zvenku a zevnitř)
  • Vyčíslení dlužných částek od stávajících věřitelů.

Nebankovní konsolidace půjček ročně pomůže stovkám klientům ke snížení měsíčních splátek. Chcete konsolidovat své půjčky u nás? Vyplňte jednoduchou žádost o úvěr, rádi pomůže i Vám!

ZAŽÁDAT O PŮJČKU