Nebankovní americká hypotéka je úvěr, který Vám umožňuje získat peníze neúčelově a financovat tak jakékoliv Vaše podnikatelské potřeby. Mezi hlavní výhody americké hypotéky patří nejen to, že lze poskytnuté peníze využít na cokoliv, ale především i nižší úroková sazba, než u běžných spotřebitelských úvěrů. Nemůžete zažádat v bance? Tento typ úvěru Vaší situaci rozhodně vyřeší!

Proč si vybrat naší americkou hypotéku?

U nás poskytujeme nebankovní americké hypotéky bez nahlížení do registrů, bez prokazování příjmů, bez poplatků předem a se splatností až 20 let. Díky těmto podmínkám má možnost získat peníze i klient, který má z dřívějších let záznam v registru.

Výhody americké hypotéky

  • odhad nemovitosti ZDARMA
  • možnost nastavení splatnosti od 5 do 20 let
  • nepodepisujete směnku, notářský zápis či rozhodčí doložku
  • ručit můžete i nemovitostí třetí osoby
  • neplatíte žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
  • úvěr lze kdykoliv předčasně doplatit
  • kompletní vyřízení úvěru je zcela ZDARMA

Postupné snižování úrokové sazby

Nebankovní americká hypotéka je poskytována s roční úrokovou sazbou 10,95 %, ale při řádném splácení dochází k postupnému snižování úrokové sazby, takto můžete každý rok ušetřit až několik tisíc korun, mnohdy až desítky tisíc korun.

urokova_sazba

Po 5 letech řádného splácení úvěru, se Vám úroková sazba sníží téměř o polovinu, přesněji na 6,95 % p.a. (podobný úrok jako nabízejí banky). Zbývající období tedy splácíte každý měsíc téměř o polovinu méně, než na začátku.

Možnost mimořádných splátek

U nás můžete splácet více, než je stanovená měsíční splátka, takto si můžete vytvořit rezervu na nenadále situace nebo americkou hypotéku předčasně doplatit. Cokoliv pošlete nad minimální splátku se Vám ukládá na spořící účet a úročí 3 %!

Předčasné doplacení nebankovní americké hypotéky

Naše nebankovní americká hypotéka Vám umožní i předčasné doplacení za symbolický poplatek 1% z poskytnuté částky. Úroky za zbývající období dle úvěrové smlouvy klient neplatí, a to ani jejich část!

Americká hypotéka zajištěná nemovitostí

Tento typ úvěru Vám umožní půjčit si vyšší částku díky tomu, že je úvěr zajištěn nemovitostí. Ručení je vždy formou zástavního práva k nemovitosti, stejně jako v bankách (ručení slouží jako tzv. pojistka v případě, že klient nebude splácet svůj závazek). Každý náš klient může ručit rodinným domem, bytem, stavebním pozemkem nebo chatou v osobním vlastnictví či ve vlastnictví třetí osoby, která k tomu dá svůj písemný souhlas.

Co stačí k vyřízení americké hypotéky?

  •  Fotodokumentace nemovitosti (fotografie zvenku i zevnitř)

K vyřízení nebankovní americké hypotéky nám stačí zaslat pouze fotografie nemovitosti, vše ostatní si obstaráme sami. Máte-li zájem o americkou hypotéku vyplňte nezávaznou žádost o úvěr a my Vás budeme kontaktovat na naše náklady.

ZAŽÁDAT O PŮJČKU